Genesis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ / SK Pve guilda na Twinstare
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Priest - Shadow

Goto down 
+4
Chesse
Klimax
Thangram
Nitrax
8 posters
AutorSpráva
Psychi
Anonymný




Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptySo marec 19, 2011 11:36 pm

Nick postavy: Psychinka
Věk: 16

Talenty:
Odkaz na Armory Twinstaru:
Zkušenosti s raidy: Nevim jestli vás zajímají všechny datadisky, ale na TBC mam zkušenosti s Hyjalem, SSC, Gruulem, Maghteridonem, Tempest Keepem a Karazhanem. Taktiky si doted pamatuji, byl to největší můj zážitek na twinstaru. Po příchodu WotLK jsem jako snad každý zažil 1 roční trénink Naxxu, OS a EoE. Taktiky z těchto instancí si budu pamatovat i na smrtelné posteli, protože člověk si rok opakuje basničky si je pamatuje do smrti. Na Cataclysm mam full clear všechny instance se svou guildou Enormity 12/12 Normal a 2/13 HC.

Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: 16 hodin. Nevím jestli to dostačuje, ale snažím se dodržovat pravidelný spánek. Po domluvě může být i výjimka 17 hodin. Neděla mi to problém.
Máš čas v hodinách 18:00-24:00: Pouze pátek a sobota. Jinak musím brzo vstávat do školy a můžu být vzhůru nejvíce do 23:00, jinak usínám ve škole a nedostudoval bych.
VNT/Mikrofon: VNT mám. Mikrofon mám na požádání. Nekoho ze mě může bolet hlava a pokud si nepřeje abych mluvil tak budu klidně psát.
Screen UI: Priest - Shadow Wowscrnshot031911211740.th

Screen Raid DPS (Čitelný a nejlépe z Patchwerka): Bohužel, nemám, ale před půl rokem jsem měl víc jak 7000 dps.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: koupéná. Já vím, nedělám to moc často, spíše to nenávidím, měl jsem poctivě vyexpeného paladin a priesta, které jsem si smazal potom co mě kickl z guildy někdo kdo právě riskoval to, že ho kicknu já sám i když on k tomu neměl důvod.

Vadí ti když se nedostaneš na raid: Jo vadí, pokud zrovna na ten raid čas mám. Nevadí mě když se na raid nedostanu pokud nejsem 100% aktivní.
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum?

Něco o sobě: Jmenuji se Ladislav brodecký, studuji střední soukromou IT školu s Klimaxem. Jsem k dispozici i ve škole, kdybyste chtěli progressovat ráno, bohužel bez VNT nebo maximálně s výkladem učitele.
Koho u nás v Genesis znáš: Klimax, ink, Nitrax, Morthred, Kathriel, Windwalker, Tau, Morgrain, Hexmonkey, Hodge, Kofic, Smooth, Arceek. nevím ještě kdo tám zůstal.
Předchozí guilda: Source of Divinity A
Důvod odchodu: Smazání postavy a odchod na ofi
Proč chceš jít právě k nám: Nebaví mě to hrát bez lidí, které neznám delší dobu a nevim co od nich můžu cěkat.
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout: Důvodů je hodně i pro i proti. Když jsem jednou před rokem vytvářel tento vzor přihlášky možná jsem zde zapomněl dopsat i Důvod, proc si myslíš, že bychom te neměli přijmout, každopádně po mém odpočinku na ofi jsem si toho hodně o wow uvědomil a dívám se na něj z jiného pohledu než předtím. Za tu dobu co jsem na ofi se toho hodně změnilo. Určitě si množí myslí, že došli peníze a chci se sem vrátit jako nějaká socka, ale není to pravda. Ofi si můžu klidně platit dál, ale prostě nechce se mě platit za něco co mě nebaví. Na ofi je to z jednoho uhlu spatny a z jednoho dobry. Z toho dobrého to je určitě funkčnost z 98% podle představ blizzardu, také množství hráčů, ale ta špatná stránka je třeba komunita. Nevím zda-li to je pouze na Drak Thulu, ale zdejsi komunita je takova mrtvá, líná, hodně nakopírovaných "Inoxů" hlavně v řadách Black Division. Jediný člověk co to tam oživuje je Malkoj, něco jako Klimax. Jen míchá dohromady CZ/SK a vyjadřuje se jako debil. Ale jeden Klimax na 8000 hráčů nestačí. Další věc je ta, že člověk rád zmateně pobíhá po městě a kecá s lidma o WoW. Když tohle chce člověk dělat na ofi ma 5% sanci ze ten den potká člověka co potkal včera. Kvuli Cross-realmu to je jako v nějakém městě jako je Brno/Praha..Člověk jde a nikoho nepoznává. Jsem kluk z vesnice a nejsem na to zvyklej a proto mě to tam nebaví. Mám tam guildu, ktera bojuje o přední mista na realmu v progressu a skládá se z 7 z 10 členů z Twinstaru. Ale prostě človek ne, když přijde z ofi na freečko, že by ho někdo znal, ale když přijde z freečka na ofi tak má větší šanci, že o něj někdo zakopne. Když jsem se poprve lognul na DT, psalo me hodně lidí, že me znají z twinstaru. Prostě se mě vůůbec nelíbí komunita na Officiálnich serverech. GMka si z povinnosti hrají na největší kamarády protože to maji zaplacený, žádne fun eventy tam nejsou. Takže bych se chtěl vrátit aspon z 30% staré party, která určitě newipuje v rok starých instancích a zná to stejně dobrě jako já.

Výkon tvého stroje: 30-60 FPS v raidu.
Návrat hore Goto down
Psychi
Anonymný




Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptySo marec 19, 2011 11:41 pm

Nefunguji vám odkazy :-P a nebo je neumim postovat na tenhle typ forka, takze
Návrat hore Goto down
Nitrax

Nitrax


Počet príspevkov : 4
Join date : 21.02.2011

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 12:30 am

Ja bych byl urcite PRO je to zkuseny clovek ktery nam pomuze s UD takze byla by skoda neprijmout
Návrat hore Goto down
Thangram




Počet príspevkov : 3
Join date : 21.02.2011

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 12:40 am

Já bych ho na zkoušku vzal, ale mohl by zauvažovat o přesocketování na haste....)
Návrat hore Goto down
Klimax

Klimax


Počet príspevkov : 18
Join date : 10.03.2011
Age : 30
Bydlisko : Brno

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 1:00 am

sem na 100% PRO, sice na nej vsici asi nevzpominaj dobre, (asi) ale kdyz byl v guilde, tak se guilda drzela na nejaky urovni, ikdyz obcas ty to "buzerovani" hracu me prislo moc, tak ono je to mozna dobre, a nekdo to delat musi, vysledek nic nedelani je prikald dnesni naxx, vic tady nebudu rozebirat nebudu, kdyz to vezmu z pohledu priesta, dps toci snad TOP co jde, a guilda potrebuje nejak ozivit-Very Happy
Návrat hore Goto down
Chesse




Počet príspevkov : 20
Join date : 21.02.2011

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 1:25 am

Proč chceš jít právě k nám: Nebaví mě to hrát bez lidí, které neznám delší dobu a nevim co od nich můžu cěkat.

tohle si mam vylozit jak - trochu mi unika smysl
Návrat hore Goto down
Psychi
Anonymný




Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 1:34 am

No tak, ze jste guilda, kde znam hodne lidi a v jine guilde by me to nebavilo, protoze bych tam nikoho neznal..
Návrat hore Goto down
Festina




Počet príspevkov : 4
Join date : 22.02.2011

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 2:04 am

Psychi napísal:

Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: 16 hodin. Nevím jestli to dostačuje, ale snažím se dodržovat pravidelný spánek. Po domluvě může být i výjimka 17 hodin. Neděla mi to problém.
Get a fucking life!
Návrat hore Goto down
Chesse




Počet príspevkov : 20
Join date : 21.02.2011

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 3:28 am

necham rozhodnuti na Ww, u me je to tak nejak 50 na 50 - muj verdikt zní - NEVIM
Návrat hore Goto down
messe




Počet príspevkov : 5
Join date : 21.02.2011

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: ...   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 11:42 am

No za priesta to vedel celkom dobre a ked mi nebude kecat do tankovania pri progrese tak ho snad aj zvladnem:) Len mam mrzi ze si si nespomenul aj na mna, sak sa pozname este z TBC a roty:) ja som ZA
Návrat hore Goto down
Morthred




Počet príspevkov : 7
Join date : 26.02.2011

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 1:15 pm

PRO

Morthred
Návrat hore Goto down
Psychi
Anonymný




Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 2:24 pm

Messe ja jsem nevedel ze ses Messepase Wink
Návrat hore Goto down
windwalker

windwalker


Počet príspevkov : 30
Join date : 21.02.2011
Age : 32
Bydlisko : Hustopeče nad Bečvou

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 10:09 pm

ty vole zas vsechno na měVery Happy, vyprsel mi bann a hned 20 lidi po mě neco chce, každopadně psychina znam, ukecaný, občas nepříjmeny jak osina, ale jinak v pohode clovek, skill ma za 3 lidi o tom žádná , nevím akorát jaká je situace u priestu nebyl sem loglý 4 dny , já bych byl i pro, ale zatím to není stopro závazný musím pokecat ingame ještě bounce
Návrat hore Goto down
windwalker

windwalker


Počet príspevkov : 30
Join date : 21.02.2011
Age : 32
Bydlisko : Hustopeče nad Bečvou

Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow EmptyNe marec 20, 2011 10:17 pm

PŘIJAT
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Priest - Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priest - Shadow   Priest - Shadow Empty

Návrat hore Goto down
 
Priest - Shadow
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow Priest
» Shadow priest
» Splex - Shadow Priest
» Holy/Disco Priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Genesis :: Prihlášky-
Prejdi na: