Genesis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ / SK Pve guilda na Twinstare
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Faraol - Destro Warlock

Goto down 
AutorSpráva
Faraol
Anonymný




Faraol - Destro Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Faraol - Destro Warlock   Faraol - Destro Warlock EmptyNe marec 27, 2011 10:24 am

Nick postavy: Faraol
Věk: 17
Talenty: 0/38/33
Odkaz na Armory Twinstaru:
Zkušenosti s raidy: s Genesis vše FC krom Ulduaru
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW:2-3 hodinky všední dny kromě středy a pátku
Máš čas v hodinách 18:00-24:00: v pátek ( když neni akce) a o víkendu...
VNT/Mikrofon: obojí mám, mikrofon funkční
Screen UI:
Screen Raid DPS (Čitelný a nejlépe z Patchwerka): Až mě vezmete a zajdem Naxx tak Vám to sem hodim.. jinak screen nemám Sad
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: sám samozřejmě
Vadí ti když se nedostaneš na raid: pokud je to guild raid a čekám že v sobotu půjdu a udělám si volno tak ano
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum?: myslím že bych to zvládnul v pohodě
Něco o sobě: WoW hraju asi čtvrtým rokem, mám zkušenosti snad s každou classou především v PvP ale v PvE se dost vyznám, mám vyčerpávající školu a u raidů s guildou Genesis se rozplývám v oblacích
Koho u nás v Genesis znáš: z předchozího členství poměrně dost lidí
Předchozí guilda: Genesis
Důvod odchodu: Dlouho sem nebyl online Very Happy hodně aspektů mě ovlivňovalo a nemohl sem hrát
Proč chceš jít právě k nám: je to moje předchozí guilda a byl sem zde spokojený... taky sem zde získal svůj '"equip" Very Happy navíc ste aktivní guilda kde se něco děje Smile
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout: DPS se vždycky hodí, a čím větší guilda tím větší zábava ne? Very Happy aktivita,skill,komunikace – předpoklad pravého hráče wow! Very Happy

Výkon tvého stroje: nevim jak se píše položená osmička Very Happy (s FPS nemám problém)
Návrat hore Goto down
 
Faraol - Destro Warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» demonology warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Genesis :: Prihlášky-
Prejdi na: