Genesis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ / SK Pve guilda na Twinstare
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Lofasko - stromček

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
lofasko
Anonymný




Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyPo marec 21, 2011 12:10 am

Nick postavy:Lofasko
Věk:17
Talenty:resto (13/0/58)
Odkaz na Armory Twinstaru
Zkušenosti s raidy:TBC vlastne všetko až po Hyjal.TLk samozrejmosť Smile
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW:5-6 nie som obmedzený
Máš čas v hodinách 18:00-24:00:pravdaže s tým problém nemám
VNT/Mikrofon:Ano,Ano
Screen UI
Screen Raid DPS (Čitelný a nejlépe z Patchwerka):tak ten healing nejako veľmi nemám odscreenovaný stále mi stačil recount po bossovi ,ale v 25-ke som stále medzi prvými dvoma ,ale nedá sa to stále naprv na loathebovi nemám šancu moc nahealovať tam majú slovo priesti.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená:Vyexpená
Vadí ti když se nedostaneš na raid:Nie k tomu výhrady nemám
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum? To je najmenší problém Smile Rád píšem Smile

Něco o sobě:Pochádzam z Košíc ,kde študujem na Gymnáziu neskôr by som chcel ísť na Medicínu a moje záľuby hokej,futbal už 11 rokov Smile
Koho u nás v Genesis znáš:Klimax,Psychinka a vlastne všetkcýh členov bývalej Roty Smile
Předchozí guilda:Vendetta
Důvod odchodu:Ignorovali ma + neochotná partia
Proč chceš jít právě k nám:Rád by som si zaprogresoval spolu so starou partiou ľudí ako kedysi na TBC
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout:pretože som strom a tých nikdy nie je dosť Very Happy pokus o joke Sad

Výkon tvého stroje:30-60 fps to je taký šedý priemer Smile
Návrat hore Goto down
messe




Počet príspevkov : 5
Join date : 21.02.2011

Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyPo marec 21, 2011 12:23 am

Omg, dalsi rotak co si na mna nespomenie:( a pritom som v rote vydrzal najdlhsie:)
No k veci, nemyslim si ze je treba dalsi stromek... ale nech sa vyjadria kompetentni
Návrat hore Goto down
Lofasko
Anonymný




Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyPo marec 21, 2011 12:40 am

Messepase ? To naozaj ? Smile Nevedel som ,že žiješ Very Happy
Návrat hore Goto down
Lofasko
Anonymný




Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyPo marec 21, 2011 12:52 am

+ Morgrain-a poznám ešte z tBC Smile
Návrat hore Goto down
windwalker

windwalker


Počet príspevkov : 30
Join date : 21.02.2011
Age : 32
Bydlisko : Hustopeče nad Bečvou

Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyPo marec 21, 2011 5:06 pm

další druid a další stromček, hm přihláška pěkná, znalost lidí je taky dobrá, já nevím , rád bych aby se vyjádřili i ostatní tady , psal mi dneska i Emydruid a to by jsme měli resto druidu( druidu vlastně celkově hodně), zatim můžu dát akoraát nevím
Návrat hore Goto down
messe




Počet príspevkov : 5
Join date : 21.02.2011

Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyUt marec 22, 2011 7:25 pm

no mozno by nebolo zle zobrat dalsieho, pretoze na poslednom raide musel ist ink za alta, aby bolo dost healu a prave plosny heal sa bude hodit.
Návrat hore Goto down
Klimax

Klimax


Počet príspevkov : 18
Join date : 10.03.2011
Age : 30
Bydlisko : Brno

Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyŠt marec 24, 2011 10:39 pm

ja bych byl PRO, ale spis s tim ze by sis udelal off spec balanca, protoze nekdy je healu dost a nekdy zase malo, nikdo nikdy nevi
Návrat hore Goto down
lofasko
Anonymný




Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptyPi marec 25, 2011 7:22 pm

Tak mam EQ na tanka a resta ,ale mam jeden item na balanca plus nikdy som balanca nehral ,ale skúsim to môžem Smile
Návrat hore Goto down
Thangram




Počet príspevkov : 3
Join date : 21.02.2011

Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptySo marec 26, 2011 10:27 am

Za mě ne včera bylo na raidu 5-6 druidu (sami restaci skoro)
A pokud hledáme balance tak vezmem spíš nějakýho zkušenýho s EQ........
Návrat hore Goto down
messe




Počet príspevkov : 5
Join date : 21.02.2011

Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptySo marec 26, 2011 12:12 pm

no bolo ich tam dost, ale pozri kam az sme to dotiahli.
Návrat hore Goto down
Hodge




Počet príspevkov : 2
Join date : 02.03.2011

Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček EmptySo marec 26, 2011 3:53 pm

Druidov mame az az a to nehovorim o resto... mame 2 aktivnych r druidov a ked nejsu k dispozicii tak ja a ink sa mozeme vzdy prehodit a plnohodnotne ich nahradit cize za mna NIE
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lofasko - stromček Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lofasko - stromček   Lofasko - stromček Empty

Návrat hore Goto down
 
Lofasko - stromček
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Genesis :: Prihlášky-
Prejdi na: