Genesis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ / SK Pve guilda na Twinstare
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Wulcan - combat rogue

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Wulcan
Anonymný




Wulcan - combat rogue Empty
OdoslaťPredmet: Wulcan - combat rogue   Wulcan - combat rogue EmptyPi marec 04, 2011 12:28 pm

Nick postavy: Wulcan
Věk:
18
Talenty: Combat viz. Armory, i když nevím jestli ukazuje uplně přesně
Odkaz na Armory Twinstaru:
Zkušenosti s raidy: Vše na Twinstaru otevřené: OS10+3, OS 25+3, EoE, Naxx 25,Naxx 10,VoA10,VoA25
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: Tak čas trávení u WoW můžu přizpůsobit délce trvání raidu.. Ale vydržím maximálně tak 5-6 hodin pak bych to už asi nezvládal Smile
Máš čas v hodinách 18:00-24:00: jojo, vyhovuje
VNT/Mikrofon: ANO/ANO
Screen UI:
Raid DPS (ale stačí i dummy): (combat je horší DPS než multi, ale pro mě má záživnější rotaci a baví mě možnost hrát s jinými weaponkami než jen daggerky Smile + v Ulduaru je combat dobrý )
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: sám vyexpil, a pamatuje ještě staré dobré časy BC Smile (Hraji za ni od založení Twinstaru), ale ze začátku WoTlk to byl alt, jako maina jsem měl priesta, ale toho jsem prodal a předělal rogue na maina...
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Komu by to nevadilo Smile, ale pokud prostě je potřeba někoho jiného, nebo radši někoho osvědčenějšího než bych byl já ze začátku tak v tom problém nevidím
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum? Ano

Něco o sobě: Tak je mi 18let, bydlím v malé vesničce na Moravě a pravidelně navštěvuji střední průmyslovou školu v Olomouci, 3x týdně také chodím na trénink fotbalový a + o víkendu v ranních hodinách zápas. Rád poslouchám kapelu Linkin Park a 30second to mars. Co se týká hraní WoW tak už hraju asi 4roky postupně jsem prostřídal Anathema,Mystiq, Sargeras, Devorian, Twinstar.
Koho u nás v Genesis znáš: Almos (Cossa Nostra, Cake or Death) to samé Hexmonkey (nevím jestli si mě bude pamatovat)
Předchozí guilda: Vendetta a momentálně jsem v Veverky z Ponorky, ale tu jsem jen kvůli spolužákovi a je to jen dočasné působiště kdyby jste mě přijali Smile...
Důvod odchodu: To bych nechtěl psát veřejně radši bych vysvětlil in-game
Proč chceš jít právě k nám: Protože mě baví chodit raidy a věřím že progress Ulduaru by mohl být s vámi kvalitní..
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout: No myslím že mám guildě co nabídnout a protože eq momentálně žádný nepotřebuji tak aspoň na zkoušku, a pak by jste rozhodli podle výkonu v raidu Smile

Výkon tvého stroje: Hp ProBook 4520s
Core i3
Grafika vlastní 512mb ATI
DDR 3 - 4GB
WoW zvládá bez nejmenších problémů Smile
Návrat hore Goto down
Wulcanus
Anonymný




Wulcan - combat rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wulcan - combat rogue   Wulcan - combat rogue EmptyPi marec 04, 2011 12:32 pm

Nějak se neukázali linky na ty screeny tak tu:
UI:Wulcan - combat rogue Wowscrnshot030411102120
By at 2011-03-04
DPS: Wulcan - combat rogue Wowscrnshot030411102120
By at 2011-03-04
Návrat hore Goto down
Nitrax

Nitrax


Počet príspevkov : 4
Join date : 21.02.2011

Wulcan - combat rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wulcan - combat rogue   Wulcan - combat rogue EmptySo marec 05, 2011 6:27 pm

Prihlaska pekna ale roguny mame 3 a to bohate staci takze za mne NE
Návrat hore Goto down
Morthred




Počet príspevkov : 7
Join date : 26.02.2011

Wulcan - combat rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wulcan - combat rogue   Wulcan - combat rogue EmptySo marec 05, 2011 9:13 pm

Rogue jsou aktivní 2, ted je ještě jedna nová takže za mě taky NE
Návrat hore Goto down
windwalker

windwalker


Počet príspevkov : 30
Join date : 21.02.2011
Age : 32
Bydlisko : Hustopeče nad Bečvou

Wulcan - combat rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wulcan - combat rogue   Wulcan - combat rogue EmptySo marec 05, 2011 10:22 pm

roguny se vyjadrily myslim že je to jasne, promin nejsi přijat hodne štěstí jinde Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Wulcan - combat rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wulcan - combat rogue   Wulcan - combat rogue Empty

Návrat hore Goto down
 
Wulcan - combat rogue
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Genesis :: Prihlášky-
Prejdi na: